Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Sznurki do pras

(16)
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  Brak w magazynie

Sznurek do prasy to wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny produkt

Sznurek do prasy to jeden z często poszukiwanych towarów, zwłaszcza w czasie żniw. Dawniej rolnicy musieli własnoręcznie formować i wiązać snopki zbóż. Jednak z chwilą pojawienia się profesjonalnych snopowiązałek, pracę człowieka z powodzeniem zastąpiły maszyny. Od tego momentu sznurek do pras jest niezbędnym wyposażeniem każdego rolnika.

W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju sznurki do pras. Staraliśmy się dostosować asortyment sklepu w tej kategorii do potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta. Dlatego każdy sznurek do pras wykonano z wysokiej jakości materiału. Najczęściej jest to polipropylen, często wykorzystywany przy produkcji tworzyw sztucznych. Już teraz warto sprawdzić naszą szeroką ofertę sznurków.

Zdecyduj się na wysokiej jakości sznurek do pras

Oferujemy sznurki do pras odporne na działanie promieni słonecznych oraz nawozów stosowanych w gospodarstwach rolnych. Dzięki temu są one bardzo wytrzymałe. Nie będziesz miał żadnego kłopotu związanego z zerwaniem się czy poluzowaniem sznurka. Jest on niezawodnym zabezpieczeniem roślin przed ich zniszczeniem. Sznurek wykazuje również dużą odporność na wodę, co dodatkowo świadczy pozytywnie o jego wytrzymałości.

Sznurki do pras, które możesz znaleźć w tej kategorii mają różne kolory. Żółty, zielony, pomarańczowy czy niebieski to tylko parę przykładowych barw, które możesz wybrać. Nasze sznurki z powodzeniem od lat znajdują swoje zastosowanie między innymi w ogrodnictwie czy sadownictwie. W razie potrzeby można wykorzystać je także w innych miejscach.

Warto zwrócić swoją uwagę na sznurek do maszyn rolniczych wyprodukowany przez markę Defalin. Ma on mierzoną elektronicznie, gwarantowaną długość 2011 metrów. W dodatku wykonano go w całości z jednego sznurka. Daje to lepsze rozwijanie się i wiązanie w prasach.

Czy już zdecydowałeś, który sznurek do pras wybierzesz? Serdecznie polecamy naszą całą ofertę oraz życzymy Ci wyłącznie udanych zakupów.

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !