Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Folie tunelowe

(23)
  1 080,00 zł
  W magazynie
  1 570,00 zł
  W magazynie
  1 580,00 zł
  W magazynie
  • Popularny
  1 700,00 zł
  W magazynie
  W magazynie
  • Popularny
  1 780,00 zł
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  1 230,00 zł
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  • Popularny
  44 403,00 zł
  Brak w magazynie

Folia na tunel - praktyczny i niezbędny element każdego ogrodu

Tunele foliowe to bardzo popularne konstrukcje, które są stosowane przez ogrodników i rolników na całym świecie. Zapewniają one roślinom odpowiednie warunki do rozwoju. Dzięki tunelom masz jednocześnie możliwość wyhodowania warzyw czy kwiatów znacznie wcześniej niż bez osłony. Warto wiedzieć, że nie ma dobrego tunelu bez odpowiedniej folii ogrodowej. Już teraz koniecznie sprawdź naszą szeroką ofertę.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości folie ogrodowe, które z pewnością będą dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki nim możesz stworzyć odpowiednie konstrukcje do ochrony swoich roślin. Folia na tunel jest elementem prostej konstrukcji wykonanej przeważnie z rur. Nazywa się ją tunelem. Dzięki niemu można zacząć uprawę roślin znacznie wcześniej, ponieważ panują tam dobre warunki do ich wzrostu. Mają tam one ochronę przed wiatrem, deszczem, przymrozkami, a nawet gradobiciem. Dzięki zastosowaniu folii na tunel ogrodowy można znacznie wcześniej posiać warzywa i kwiaty, a przez to cieszyć się szybciej rezultatami.

Folia na szklarnie - wytrzymała i wielosezonowa ochrona roślin

Tunel foliowy to konstrukcja, którą zazwyczaj bardzo chce się wykorzystywać przez kilka sezonów. Zazwyczaj ważne jest nie tylko to, by utrzymała się przez ten czas sama konstrukcja, ale zwłaszcza folia szklarniowa. Dlatego zdecyduj się na takie produkty, które są wielosezonowe. Niektóre z dostępnych w naszym sklepie folii mogą Ci służyć nawet przez dziesięć sezonów. Mają różne kolory i rozmiary, dzięki czemu dopasujesz sobie produkt w sam raz do swoich potrzeb.

Folia na namiot ogrodowy to rozwiązanie zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne. Gdy wybierasz nasz wielosezonowy produkt oszczędzasz czas, pieniądze oraz w odpowiedni sposób dbasz o środowisko. Wielokrotne używanie tego samego produktu sprawia, że produkujesz znacznie mniej odpadów trudnych do przetworzenia.

Folia do tunelu ogrodowego idealnie dopasowana do Twoich potrzeb

Na pewno zastanawiasz się, która z dostępnych folii ogrodowych będzie dla Ciebie najlepsza. Wszystko zależy od tego na jaki okres ma Ci posłużyć. W naszym sklepie posiadamy folię na cztery, pięć, sześć i dziesięć sezonów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą folii. Życzymy wyłącznie udanych zakupów.

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !