Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Kotwy, szpilki

(16)
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie

Szpilki do agrowłókniny i kotwy sadownicze - niezbędne dla każdego rolnika

Nasze szpilki do agrowłókniny i kotwy sadownicze to niezwykle funkcjonalne i solidne produkty. Stworzono je z najwyższą starannością i z najwyższej jakości materiałów. Dzięki nim jest możliwe wykonanie wielu niezbędnych działań, na przykład przymocowanie tkaniny w glebie. Posiadamy bogatą ofertę szpilek i kotwi, którą warto sprawdzić już teraz. Przekonaj się o tym!

Nasze szpilki do agrowłókniny dokładnie mocują tkaninę do podłoża. Są odpowiednie do kotwiczenia wszystkich rodzajów tkanin. Natomiast nasze kotwy sadownicze służą do budowy konstrukcji sadowniczych. Kotwa zagłębiona w ziemię umożliwia przywiązanie drutu rozpiętego na słupach w sadzie. To wszystko sprawia, że są to bardzo funkcjonalne i potrzebne produkty.

Szpilki do agrowłókniny i kotwy sadownicze - funkcjonalne i solidne produkty rolnicze

Podczas silnych podmuchów wiatru rozściełane agrotkaniny często odrywają się od podłoża. To bywa problematyczne dla wielu rolników, jednak jest na to skuteczne rozwiązanie. Trzeba zawczasu zapobiegać takim sytuacjom. Aby to skutecznie zrobić, polecamy Ci naszą szpilkę do agrowłókiny. Odpowiednie mocowanie sprawi, że żaden wiatr nie będzie w stanie wyrządzić większych szkód.

Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości. Zrobiono je tak, aby były trwałe i funkcjonalne. Dzięki temu sprawdzą się na wielu rodzajach podłoża. Już teraz warto to samodzielnie sprawdzić. W tym celu polecamy Ci zakup naszych szpilek i kotwi. Serdecznie Cię do tego zapraszamy!

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !