Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Azofoska Pylista Inco

Azofoska pylista - nawóz zawiera komplet sześciu mikroelementów co sprawia, że może być z powodzeniem stosowany także w  przypadku braku nawożenia organicznego. Azofoska to nawóz o niskiej zawartości chlorków – u większości roślin zwiększone stężenie chlorków w podłożu powoduje słaby wzrost , negatywnie wpływa na wielkość a przede wszystkim jakość plonu i zdolność przechowalniczą.

Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Azofoska Pylista 5kg Inco
21,30 zł
Brak w magazynie
Azofoska Pylista 3kg Inco
23,00 zł
Azofoska Pylista 10kg Inco
55,00 zł
Azofoska pylista 20kg Inco
102,00 zł
Brak w magazynie
W magazynie
Możesz dostać ten produkt na ... jeśli kupisz go teraz Możesz dostać ten produkt w 04.07.2022 ( Poniedziałek), jeśli kupisz teraz Możesz dostać ten produkt w 05.07.2022 ( Wtorek), jeśli kupisz teraz
  • Dostępne od zaraz
  • Profesjonalne opakowanie
  • Darmowa dostawa

Szczegóły produktu

Opis

Azofoska pylista - nawóz zawiera komplet sześciu mikroelementów co sprawia, że może być z powodzeniem stosowany także w  przypadku braku nawożenia organicznego. Azofoska to nawóz o niskiej zawartości chlorków – u większości roślin zwiększone stężenie chlorków w podłożu powoduje słaby wzrost , negatywnie wpływa na wielkość a przede wszystkim jakość plonu i zdolność przechowalniczą. Wszystkie składniki pokarmowe zawarte w Azofosce występują w optymalnych dla większości roślin proporcjach, w związkach łatwo przyswajanych, w krótkim okresie po zastosowaniu.

Proporcje oraz formy składników pokarmowych pozwalają na efektywne wykorzystanie Azofoski przy nawożeniu przedsiewnym i pogłównym.

Azofoska wnosi do gleby ważne dla roślin drugorzędowe składniki pokarmowe (magnez i siarka), które wpływają na mniejszą podatność roślin na choroby i szkodniki. 

 

Więcej informacji

Więcej informacji
SKUAzofoska Pylista Inco
Postać preparatuProszek

Dawkowanie

SPOSÓB STOSOWANIA:

Rośliny jednoroczne

Przed siewem lub sadzeniem roślin odpowiednią dawkę nawozu (patrz tabela) należy rozsiać równomiernie na nawożoną powierzchnię i wymieszać dokładnie z uprawną warstwą gleby. Wysiew nasion lub sadzenie roślin najlepiej przeprowadzić po upływie kilku dni od zastosowania nawozu.

Rośliny wieloletnie

Zalecaną dawkę należy rozsiać równomiernie na nawożoną powierzchnię, zgodnie z  zaleceniami w tabeli. Jeśli to możliwe nawóz wymieszać z wierzchnią warstwą gleby (nie  uszkadzając korzeni).


UWAGA: 
Podczas nawożenia pogłównego należy unikać rozsiewu nawozu bezpośrednio na roślinę (liście, łodygi itp.), oraz jednorazowo nie stosować dawki większej niż 5 kg/100 m2.

Skład

Azot (N) 13,3%
Fosfor (P) 6,1%
Potas (K)  17,1%

Nawóz zawiera także:

bor, miedź, żelazo, mangan, molibden, cynk, magnez, siarkę.

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz opinię o produkcie: Azofoska Pylista Inco

Wybierz swoją ocenę

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !