Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Wiatromierze

(2)
    W magazynie
    W magazynie

Wiatromierz - Twoja metoda na kontrolę warunków atmosferycznych w ogrodzie

Wiatromierze są urządzeniami znanymi od wieków. Pierwszych modeli używano już w starożytności. Na początku wiatromierz pozwalał jedynie na odczyt aktualnej prędkości wiatru. Dziś to urządzenie ma o wiele więcej potrzebnych funkcji. Nasza oferta wiatromierzy elektronicznych jest bogata. Sprawdź ją już teraz i zdecyduj się na wybrany model tego urządzenia!

Nasz sklep online oferuje Ci zakup prostych wiatromierzy kieszonkowych, jak i tych bardziej skomplikowanych wiatromierzy stacjonarnych. Ten pierwszy doskonale odmierza siłę wiatru posiadając jednocześnie wartości maksymalne i średnie tych pomiarów. Dzięki niemu zmierzysz dokładną i aktualną temperaturę otoczenia. Ten wiatromierz wskaże Ci również odczuwalną temperaturę, dzięki znajomości chłodu wiatru.

Wiatromierze - bądź świadomy zagrożeń oraz potencjału pogody każdego dnia

Nasz wiatromierz stacjonarny pozwoli Ci zmierzyć siłę, kierunek, porywy i maksymalną siłę wiatru na danym obszarze. Jednak jeżeli chcesz zmienić miejsce, możesz go łatwo przenieść. W jego pamięci zmieści się aż 18 poprzednich miesięcy pomiarów. Wszystkie te dane możesz łatwo eksportować do innego urządzenia. To pozwoli Ci w prosty sposób mieć stałą kontrolę nad warunkami atmosferycznymi, których każdego dnia doświadczają Twoje rośliny

Prawidłowe mierzenie siły wiatru czy temperatury pozwala Ci na lepszą pielęgnację Twoich upraw. To może w prosty sposób dać bardziej efektywne plony. Dzięki temu osiągniesz lepsze rezultaty jako rolnik. Dlatego koniecznie nabądź wybrany przez siebie wiatromierz i ciesz się efektami jego pracy już dziś.

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !