Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Regulatory Wzrostu

Megafol Valagro

MEGAFOL® jest unikalnym roślinnym biostymulatorem o funkci przeciwstresowej i aktywatora wzrostu, który zwieksza plon i poprawia jego jakość.

Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Megafol 1L Valagro
46,00 zł
Megafol 10L Valagro
445,00 zł
W magazynie
Możesz dostać ten produkt na ... jeśli kupisz go teraz Możesz dostać ten produkt w 18.05.2022 ( Środa), jeśli kupisz teraz Możesz dostać ten produkt w 19.05.2022 ( Czwartek), jeśli kupisz teraz
  • Dostępne od zaraz
  • Profesjonalne opakowanie
  • Darmowa dostawa

Szczegóły produktu

Opis

MEGAFOL® jest unikalnym roślinnym biostymulatorem o funkci przeciwstresowej i aktywatora wzrostu, który zwieksza plon i poprawia jego jakość. MEGAFOL® zawiera linię witamin, aminokwasów i białek, betain i czynników wzrostu. MEGAFOL®, stosowany regularnie, promuje zrównoważony rozwój wegetatywny i wydajność.
Stosowany w czasach stresu (mróz, niedotlenienie korzeni, pielenie, grad), jego synergistyczne działanie z betainą i aminokwasami pozwala roślinom szybko i spektakularnie przezwyciężyć stres i poprawić wzrost.
MEGAFOL® jest również nośnikiem produktów do stosowania na liście.

Zawartość składników:

  • aminokwasy i proteiny: aminokwasy są ważnymi biologicznie związkami, które stanowią materiał budulcowy białek. Białka są fundamentalnym składnikiem komórek roślinnych i zwierzęcych.
  • betainy: Betainy są związkami amoniowymi, pochodnymi aminokwasów. Odgrywają kluczową rolę w reakcji roślin na czynniki stresowe.
  • witaminy: Witaminy są związkami organicznymi, które regulują metabolizm komórek i tkanek
  • czynniki wzrostu: Terminem ‘czynniki wzrostu’ określamy grupę substancji, które są aktywne w stymulowaniu i poprawie metabolizmu roślin. Do czynników wzrostu zaliczamy naturalne hormony roślinne (auksyny, gibereliny, cytokininy etc.), które regulują procesy wzrostu, różnicowania i rozwoju roślin.

Więcej informacji

Więcej informacji
SKUMegafol Valagro
AdnotacjaOferowany produkt, będący środkiem ochrony roślin, może nabyć jedynie osoba pełnoletnia, która ukończyła odpowiednie szkolenie w tym zakresie, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin.
Rodzaj środkaRegulatory wzrostu
Postać preparatuPłyn
Sposób działaniaDolistne
UprawaBakłażan, Brzoskwinia, Burak cukrowy, Cukinia, Jabłoń, Ogórek, Papryka, Pomidor, Sałata, Truskawka, Tytoń, Winorośl, Ziemniak, Żyto jare, Żyto ozime

Dawkowanie

Sadownicze: Przed kwitnieniem, zawiązywanie owoców, wzrost owoców, przed lub po wystąpieniu stresu 2-3 L/ha
Warzywa: W uprawach polowych i pod osłonami co 10-15 dni 2-3 L/ha 150/250 ml/ha
Polowe: 1-2 zabiegi w trakcie cyklu wegetacyjnego 2-3 L/ha 
Przemysłowe: 1-2 zabiegi w trakcie cyklu wegetacyjnego 1-3 L/ha.

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz opinię o produkcie: Megafol Valagro

Wybierz swoją ocenę

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !