Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Sekatory elektryczne

(30)
  1 999,00 zł
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  1 920,00 zł
  W magazynie
  1 330,00 zł
  W magazynie
  • Popularny
  8 399,00 zł
  W magazynie
 1. Cena promocyjna 7 500,00 zł Normalna cena 8 890,00 zł
  • - 16 %
  Cena promocyjna 7 500,00 zł Normalna cena 8 890,00 zł
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
 2. Cena promocyjna 6 599,00 zł Normalna cena 7 790,00 zł
  • - 15 %
  Cena promocyjna 6 599,00 zł Normalna cena 7 790,00 zł
  W magazynie
  W magazynie
  1 130,00 zł
  W magazynie
  • Popularny
  7 900,00 zł
  W magazynie
  Brak w magazynie

Sekator elektryczny - Twój sposób na estetycznie przycięte drzewa i krzewy

Nasze sekatory elektryczne to doskonałe narzędzia, które zapewniają większą prędkość cięcia i wyższy komfort pracy. Są bardzo mocne i z łatwością tną twarde drewno, spełniając najtrudniejsze wymagania sadownictwa, ogrodnictwa, parków i ogrodów, szkółek, uprawy winorośli i leśnictwa. Ich cicha i nieszkodliwa praca umożliwi Ci dokładne i szybkie przycięcie drzew, krzewów oraz innych roślin. Jeżeli szukasz odpowiedniego, profesjonalnego rozwiązania dla swoich roślin, koniecznie sprawdź nasz elektryczny sekator!

Nasza oferta urządzeń do przycinania drzew i krzewów jest bogata. Znajdziesz w niej w pełni profesjonalne sekatory o wysokiej jakości. Wszystkie są niezawodne, dlatego będziesz mógł z nich korzystać bez obawy, że coś w nich szybko się zepsuje. Sekatory na akumulatory dostępne w naszej sprzedaży to urządzenia znane na całym świecie. Wiele osób jest bardzo zadowolonych z ich zakupu i z chęcią korzysta z nich przez wiele lat. Nasze elektryczne nożyce do gałęzi to urządzenia, które nadają się zarówno dla praworęcznych, jak i leworęcznych. Doskonale trzyma się je w rękach. Są bardzo wygodne i poręczne.

Sekator elektryczny akumulatorowy - doskonałe narzędzie, które usprawnia pracę w każdym sadzie

Każdy nasz sekator akumulatorowy do gałęzi to urządzenie, które posiada wiele niezaprzeczalnych zalet. Przede wszystkim ma bardzo płynną regulację otwarcia ostrza. To pozwala Ci na wybór jednej z dziesięciu pozycji, które można łatwo zaprogramować samodzielnie. Tryb pracy półotwarty umożliwia szybsze cięcie, co oszczędza cenny czas i żywotność baterii podczas przycinania gałęzi o mniejszych średnicach. Najnowsze modele sekatorów sadowniczych posiadają opcję komunikowania się za pomocą opcjonalnego modułu Bluetooth. Narzędzia te łączymy z aplikacją i możemy na bieżąco śledzić postęp prac, statystyki cięć oraz dokonywać ustawień sekatora.

Akumulator naszego sekatora elektrycznego akumulatorowego waży zaledwie 810 gram. To kompaktowe urządzenie jest niezawodne, posiada dużą moc oraz wyjątkowo długi czas pracy (około 9 godzin). Jego pełne ładowanie odbywa się tylko w 1,5 godziny. Dodatkowo każdy nasz akumulatorowy sekator posiada ważną funkcję zimowania baterii. Umożliwia ona przechowywanie akumulatora przez dłuższy czas bez konieczności ładowania go. Wystarczy wcisnąć przycisk zimowania po zakończeniu sezonu przycinania.

W naszej ofercie posiadamy również produkty, które przydadzą Ci się podczas używania naszego sekatora - np. przedłużki do sekatorów, które znacznie ułatwią pracę przy wyższych drzewach. Nie będzie już potrzeby używania drabiny. Nie zwlekaj, sprawdź naszą ofertę sekatorów już teraz i koniecznie zdecyduj się na wybranych z nich! Życzymy Ci udanych zakupów w naszym sklepie.

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !