Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Szpadle i łopaty

(40)
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie

Szpadle - praktyczne, trwałe i wygodne narzędzia ogrodowe

Nasze szpadle są chętnie kupowane przez wielu szkółkarzy, ogrodników, czy sadowników. Te doskonałe sprzęty zyskują coraz większą popularność ze względu na swoją trwałość i praktyczność. Są też stosunkowo lekkie i poręczne, dlatego łatwo się nimi pracuje. Asortyment naszego sklepu w tej kategorii jest bardzo bogaty. Koniecznie sprawdź naszą ofertę tych narzędzi!

Posiadamy w sprzedaży cenione przez wielu szpadle firmy Ideal-Spaten. Są to szpadle niemieckiej produkcji. Każdy z nich to wysokiej jakości produkt, którego cechuje staranność wykonania. Zrobiono je z solidnych materiałów po to, by mogły posłużyć do kopania przez możliwie jak najdłuższy okres czasu. Jeżeli będziesz go odpowiednio użytkował, z pewnością będziesz mógł z niego korzystać przez co najmniej parę lat. Wiele naszych szpadli ogrodowych posiada długoletnią gwarancję na ostrze lub cały produkt. Aby ją uzyskać, warto nabyć modele o nazwie Lӧwe Ideal czy Hickory Ideal. Do mniej wymagających prac polecamy szpadle firmy Cellfast lub Fiskars.

Szpadel ostry czy prosty? Decyzja należy wyłącznie do Ciebie

Posiadamy w asortymencie wiele różnych rodzajów szpadli ogrodowych. Wszystkie są bardzo wytrzymałymi narzędziami, dlatego nie musisz obawiać się, że w trakcie pracy połamie się jakaś ich część. Nasze szpadle mają największe zastosowanie w ogrodnictwie, ale doskonale sprawdzą się także w budownictwie czy innych dziedzinach. Służą głównie do pracy w glebie. Wszystkie tego typu nasze narzędzia umożliwiają łatwe i bezpieczne wykopywanie, sadzenie czy przekopywanie oraz usuwanie korzeni. Nasze szpadle mogą mieć różne zastosowanie w zależności od Twoich potrzeb.

Nasze szpadle ogrodowe to niezwykle funkcjonalne i wszechstronne narzędzia. W dodatku wszystkie posiadają atrakcyjną cenę, co jest ich dodatkowym atutem. Czy już podjąłeś decyzję, który z naszych szpadli ogrodowych będzie Ci najlepiej służył podczas różnych prac w ogrodzie czy na polu? Mamy nadzieję, że tak i życzymy pełnego zadowolenia z dokonanych przez Ciebie zakupów.

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !