Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Siatki jutowe

(30)
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie

Siatka jutowa - naturalny i wytrzymały materiał o wielu zastosowaniach

W naszej ofercie produktów służących do balotowania roślin posiadamy siatkę jutową i chustę Plantatex. Siatka jutowa to popularny produkt, który ma bardzo wiele zastosowań. Przy jego pomocy nie tylko owiniesz i zabezpieczysz bryłę korzeniową rośliny do transportu, ale również wykonasz szereg innych działań. Czas rozkładu naszej siatki jutowej wynosi 2-3 miesiące. Chusta Plantatex to wysokiej jakości tkanina wykonana z połączenia materiałów degradowalnych i niedegradowalnych. Czas rozkładu chusty wynosi do 12 miesięcy.

To, że produkt jest biodegradowalny oznacza, że ulega całkowitemu i naturalnemu rozkładowi, czyli biodegradacji. Dzięki temu w żaden sposób nie szkodzi środowisku. Juta ogrodnicza jest materiałem pochodzenia roślinnego. Nasza szeroka oferta produktów w tej kategorii pozwala Ci wybrać ekologiczne rozwiązanie, które wesprze Cię przy transporcie swoich roślin. Możesz także przy pomocy siatki jutowej ochronić zbocze ogrodu czy oczka wodnego przed erozją czy zabezpieczyć korę drzewa przed zbytnim nagrzaniem się przez promienie słoneczne. Już teraz skorzystaj z naszej oferty!

Tkanina jutowa i Plantatex - produkty, które doskonale przepuszczają powietrze

Oba te produkty posiadamy w różnych rozmiarach. Dzięki temu doskonale dopasujesz materiał do swoich preferencji oraz wielkości danej rośliny. Nasze chusty Plantatex i siatki jutowe łatwo przepuszczają powietrze i na bieżąco odprowadzają wilgoć z osłanianych roślin. To da Ci dużą szansę na przeniesienie czy przesadzenie ich z możliwie jak najmniejszą szkodą.

Nasze produkty z juty mają duży potencjał, by wykorzystać je także przy ozdabianiu różnych przedmiotów. Doskonale posłużą jako tło i baza kompozycji kwiatowych, ochrona i ozdoba doniczek czy urozmaicenie stroików świątecznych. Nic nie ogranicza Cię w tworzeniu nowych ozdób przy wykorzystaniu siatki do roślin.

Czy już wiesz, który produkt będzie najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom? Przemyśl swoją decyzję i już teraz zdecyduj się na naszą siatkę czy chustę jutową. Serdecznie zapraszamy Cię do dokonania zakupów w naszym sklepie.

Zabezpieczanie korzeni

Zabezpieczanie korzeni stosuje się przede wszystkim w szkółkarstwie, w celu owinięcia, ochrony i zabezpieczenia brył korzeniowych roślin przed uszkodzeniem. Dodatkowo zabezpieczanie korzeni jest praktycznym rozwiązaniem i może być również stosowane we wszelkich sytuacjach przesadzania, przenoszenia, transportu roślin, krzewów czy drzew. W naszym sklepie internetowym do zabezpieczania korzeni oferujemy ekologiczną, w 100% biodegradowalną siatkę jutową, w zależności od potrzeb, w różnych rozmiarach. Siatka jutowa wykonana jest w 100 % z naturalnego włókna pochodzenia roślinnego. Przyczyniamy się tym samym do dbałości o nasze wspólne środowisko naturalne.

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !