Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Pojemniki na owoce

(2)
    • Popularny
    W magazynie

Pojemniki na owoce i warzywa - dobre miejsce na pyszne dary natury

Maliny, truskawki, czereśnie, wiśnie, agrest, borówki i inne owoce są często uwielbiane przez wiele osób. Dla niektórych nic nie zastąpi smaku tych świeżych i słodkich darów natury. Czy Ty też z chęcią zbierasz owoce w sezonie letnim? Jeżeli tak, doskonale trafiłeś! Nasza oferta produktów w tej kategorii dotyczy pojemników na owoce i warzywa. Sprawdź ją już teraz!

Nasze pojemniki na warzywa i owoce to doskonałe miejsce na ich przechowywanie. Jeszcze lepiej sprawdzą się zwłaszcza w sprzedaży. Dzięki ich dużej pojemności możesz swobodnie rozdzielać swoje zbiory i odpowiednio zapakować. Wszystkie nasze pojemniki na owoce są bardzo estetyczne, dlatego z pewnością spodobają się wielu Twoim klientom. Do wyboru masz dwa rodzaje tych produktów: z nadrukowanymi rysunkami owoców oraz bez nich.

Starannie wykonany pojemnik na owoce i warzywa z masy papierniczej

Każdy nasz pojemnik na owoce i warzywa to produkt wysokiej jakości. Nie niszczy się szybko i wytrzymuje duże obciążenie. Do tego produktu powinno się pakować maksymalnie 500 gram owoców. Pojemniki wykonano z masy papierniczej, która jest trwała i odporna na uszkodzenia. Niektóre z nich posiadają estetyczne obrazki, które mogą zachęcać klientów do kupna malin, truskawek czy borówek.

Nasz produkt przeznaczony zarówno dla sprzedawców, jak i rolników sprzedających swoje produkty z gospodarstwa. Wszystkie pojemniki oferowane w tej kategorii są wygodne i po włożeniu jeden w drugi zajmują mało miejsca. To także bardzo lekkie opakowania na owoce. Dzięki temu umożliwiają łatwy transport oferowanych przez Ciebie produktów. Z pewnością doceni to wiele Twoich klientów, którzy będą zadowoleni z tego, że kupione przez nich owoce czy warzywa są lekkie w przenoszeniu ich do domu.

Gorąco zachęcamy Cię do zakupu naszych pojemników na warzywa i nie tylko. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się na produkty z tej kategorii. W tym celu życzymy Ci wyłącznie udanych zakupów w naszym sklepie online!

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !