Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Siatki wędliniarskie

(10)
  W magazynie
  • Popularny
  1 350,00 zł
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie

Siatki wędliniarskie - doskonałe do zabezpieczania brył korzeniowych

Siatki wędliniarskie są niezbędnym produktem dla wszystkich, którzy mają potrzebę zabezpieczenia brył korzeniowych swoich roślin. Korzenie krzewów czy drzew będą doskonale chronione, gdy użyjesz naszego produktu. Jest on świetną, niedrogą metodą do tego typu działań. Poznaj naszą bogatą ofertę siatek wędliniarskich już teraz!

Siatka wędliniarska pierwotnie służy do nadania mięsu odpowiedniego kształtu oraz utrzymaniu go w jednolitej formie. Często stosuje się ją przy tworzeniu wyrobów wędliniarskich. Jednak coraz więcej osób zna także jej inne zastosowanie i docenia je.

Trwałość i odporność na obciążenia naszych siatek sprawia, że znajdują one swoje przeznaczenie w rolnictwie. Pracownicy szkółek roślin czy rolnicy i ogrodnicy z chęcią z nich korzystają. Dzięki naszym siatkom wędliniarskim robią to z powodzeniem, przez co rośliny są doskonale zabezpieczone podczas ich transportu. Wówczas bryła korzeniowa nie kruszy się, co ma duży wpływ na dalszy rozwój krzewów czy drzew.

Siatka wędliniarska - praktyczna pomoc w zabezpieczaniu brył korzeniowych

Nasze siatki wędliniarskie rozmiary mają bardzo różnorodne. Dzięki temu w łatwy sposób ich użyjesz do wielu brył korzeniowych. Możesz też prosto dopasować wielkość siatki do swoich potrzeb. Jej ogromną zaletą jest również to, że łatwo się ją formuje, nadając jej odpowiedni kształt.

Już teraz polecamy Ci zakup naszych siatek wędliniarskich, które mają bardzo korzystną cenę. Skorzystaj z tej okazji, aby znacznie ułatwić sobie zabezpieczanie brył korzeniowych lub stworzenie pysznych wyrobów wędliniarskich. Zapraszamy do poznania całej naszej oferty!

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !