Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Wielodoniczki

(16)
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie

Wielodoniczki - niezastąpione ułatwienie w prawidłowej rozsadzie roślin

Wśród Twoich niezbędnych przedmiotów do uprawy roślin nie może zabraknąć wielodoniczek rozsadowych. Dzięki tym nowoczesnym akcesoriom wyposażonym w komory, można obserwować regularny wzrost posadzonych kwiatów, warzyw czy owoców. Wśród wielodoniczek są takie, które mogą pomieścić nawet 160 małych sadzonek. Oprócz użytku własnego, polecamy je do wykorzystywania w szkółkach ogrodniczych. Już teraz sprawdź naszą ofertę.

Każda wielodoniczka to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. A uprawa w nich pozwala na kontrolowanie rozwoju roślin. Rosną one równo i szybko, mając przy tym dobrze ukształtowane ukorzenienie. Główną zaletą wielodoniczki jest to, że można w niej sadzić i pielęgnować wiele roślin, nie zajmując przy tym wiele przestrzeni. Dzięki kontrolowanemu wzrostowi i brak czynników destrukcyjnych na sadzonki (grzyby czy pasożyty) można osiągnąć naprawdę zadowalające rezultaty.

Szerokie zastosowanie i funkcjonalność wielodoniczek

Dzięki temu, że wielodoniczki w prosty sposób ułatwiają rozsadę roślin, może z nich korzystać nie tylko zawodowy ogrodnik, ale również hobbysta czy amator.
Wielodoniczki są dedykowane wielu roślinom. Doskonale sprawdzają się w przypadku sadzenia sałaty, selera, pora czy kapusty pekińskiej.

Wielodoniczki jako doskonały sposób na transport roślin

Wielodoniczki mają jeszcze jedno ważne zastosowanie. Ułatwiają znacznie transport roślin oraz sadzonek. Korzystanie z wielodoniczek to doskonały sposób na zaoszczędzenie miejsca. W dodatku sprawia, że każda z roślin formuje własną bryłę korzeniową, nie przenosząc przy tym żadnych chorób na podłoże.

Wielodoniczki zwłaszcza do większych upraw polecamy nabyć wraz z przykrywką na wielodoniczkę. Wtedy zyskasz również dodatkową ochronę dla swoich roślin, która może przydać się w trakcie ich transportu.

Czy już wiesz, na które wielodoniczki się zdecydujesz? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz życzymy Ci wyłącznie udanych zakupów.

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !