Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Nasiona traw

(14)
  W magazynie
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie

  Już od 114,95 zł

  W magazynie

  Już od 119,70 zł

  W magazynie

  Już od 129,20 zł

  W magazynie
 1. Cena promocyjna 284,05 zł Normalna cena 299,00 zł
  • Popularny
  Cena promocyjna 284,05 zł Normalna cena 299,00 zł
  W magazynie
  W magazynie

  Już od 130,15 zł

  Brak w magazynie

Nasiona trawy - praktyczny sposób na estetyczny trawnik

Świeżo skoszony i zadbany trawnik potrafi być bardzo przyjemnym widokiem zarówno dla jego właściciela, jak i przechodniów. Gęsta, intensywnie zielona trawa jest często powodem do dumy, ale też kosztuje sporo pracy osób, które się nią na co dzień zajmują. Nasze nasiona trawy to doskonała metoda na to, aby uzyskać estetyczny i zdrowy trawnik. Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z ich bogatą ofertą.

W naszym sklepie online znajdziesz uniwersalną, do miejsc zacienionych, do koszenia przez roboty czy najtańszą trawę do siania. Posiadamy ich wiele odmian, dedykowanych różnym zastosowaniom, przez co każdy może znaleźć w naszej szerokiej ofercie coś dla siebie. Warto dopasować rodzaj nasion do swoich potrzeb i preferencji. W tym celu należy się zastanowić, jakiego ich rodzaju potrzebuje się na ten moment najbardziej.

Nasza bogata oferta różnego rodzaju nasion trawy

Nasza trawa do siania to produkt wysokiej jakości z odpowiednio skomponowanymi nasionami. Dzięki nim w krótkim czasie można łatwo osiągnąć efekt zwartego, gęstego trawnika i przez długi czas cieszyć się jego estetycznym widokiem przy domu, biurze czy innym budynku. Posiadamy w sprzedaży również nasiona dedykowane czynnościom sportowym. Jeżeli użyjesz tych nasion, Twoja trawa będzie mocna, gęsta i trwała. A jeżeli w jakichś miejscach pojawią się duże prześwity związane z częstym użytkowaniem boiska, kup u nas specjalną trawę do regeneracji. Pozwoli Ci ona na szybkie i łatwe zagęszczenie trawnika w miejscach, w których najbardziej on go potrzebuje.

Nasza trawa nasiona ma bardzo wysokiej jakości. Są one starannie dobrane i wyselekcjonowane tak, aby ich sianie dało możliwie jak najlepszy rezultat w każdym miejscu. Trzeba jednak dopasować rodzaj produktu do jego przeznaczenia. Można również wybrać ilość potrzebnych nasion, ponieważ wiele ich opakowań posiada różną masę, na przykład 1 kilogram.

Który rodzaj trawy będzie najlepszy?

Nasza oferta trawy cenę ma bardzo korzystną. W zależności od masy czy rodzaju nasion staraliśmy się uzyskać możliwie ją jak najbardziej atrakcyjną dla każdego klienta. Również jakość naszej trawy jest bardzo zadowalająca. Wiele osób ceni sobie nasze nasiona i z chęcią kupuję je ponownie. Dlatego zakupy w naszym sklepie online to zawsze dobra decyzja.

Czy już podjąłeś decyzję, który rodzaj trawy będzie najlepszy do Twojego ogrodu czy terenu wokół domu? Koniecznie zastanów się czego potrzebujesz najbardziej i dokonaj owocnych zakupów. Gorąco Cię do tego zachęcamy!

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !