Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Tuby choinkowe

(4)
  W magazynie
  • Popularny
  1 220,00 zł
  W magazynie
  • Popularny
  1 150,00 zł
  W magazynie

Tuba do pakowania choinek - praktyczna i wygodna pomoc w sprzedaży iglaków

Tuba do pakowania choinek to niezbędne narzędzie pracy każdego sprzedawcy iglaków. Przydaje się ona zwłaszcza w okresie świątecznym, gdy zapotrzebowanie na drzewa iglaste ogromnie wzrasta. Wówczas wiele osób pragnie spędzić Święta Bożego Narodzenia przy naturalnej choince. Nasze tuby do choinek są bardzo praktyczną i wygodną pomocą dla sprzedawców. Poznaj ich ofertę już teraz!

Tuby do pakowania choinek wykonano z blachy ocynkowanej ogniowo. Zapewnia ona trwałość, przez co możesz korzystać z bardzo dobrej kondycji produktu jeszcze wiele miesięcy po jego zakupie. Przy prawidłowym użytkowaniu naszych tub do pakowania drzew iglastych te produkty nie niszczą się łatwo i są odporne na uszkodzenia. Ich wymiary to 45 i 55 centymetrów. Dzięki temu masz możliwość zmieszczenia nawet bardzo wysokich drzew w naszych tubach. Dopasuj rozmiar tego produktu do swoich potrzeb i preferencji.

Funkcjonalna i trwała tuba do pakowania choinek

Nasze produkty z tej kategorii umożliwiają trwałe, bezpieczne i wygodne pakowanie drzew iglastych. Dzięki nim zrobisz to również w pełni profesjonalny sposób. To może sprawić, że klienci chętniej kupią Twoje drzewa iglaste.

Serdecznie polecamy Ci zakup naszej tuby do pakowania choinek. Uważam, że będziesz bardzo zadowolony z jej późniejszego użytkowania przez długi czas. W tym celu zachęcamy Cię do poznania naszej oferty oraz życzymy wyłącznie udanych zakupów w naszym sklepie online.

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !