Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Zabezpieczanie ran drzew

(10)
  • Popularny
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie

Maść na rany drzew - Twoje wsparcie dla ran drzew i krzewów

Drzewa i krzewy są stale narażone na różne uszkodzenia. Rany często objawiają się w postaci pęknięć kory. Mogą pojawiać się one w wyniku uszkodzeń mechanicznych, działania złych warunków atmosferycznych czy po szczepieniach i cięciach. Jak zabezpieczyć rany drzew? Wystarczy użyć wysokiej jakości maści. W naszym sklepie posiadamy ich bogatą ofertę. Sprawdź ją koniecznie!

Zabezpieczanie ran drzew znacznie przyśpiesza ich gojenie. Nasza maść na rany drzew stopniowo wydziela elementy regeneracyjne. Można ją używać na wszelkie uszkodzenia drzew czy krzewów. Warto ją stosować, ponieważ przyspiesza znacznie regenerację rośliny, a także ochroni powstałe rany przed infekcją patogenów.

W zależności od potrzeb możesz kupić różne ilości naszej maści. Dostępne są produkty 125 gramów, 250 gramów, 350 gramów czy 1 kilogram. Do wyboru masz maść woskową lub tradycyjną. Wyłącznie od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz. Ich ceny są atrakcyjne i przystępne, a maści bardzo wydajne. Dzięki temu powinny starczyć Ci na zabezpieczenie wielu drzew i krzewów.

Nasze produkty doskonale nadają się do zabezpieczania ran drzew po cięciu. Przed jej nałożeniem należy dokładnie wyczyścić ranę i wyrównać jej brzegi. To sprawi, że działanie maści będzie bardziej efektywne. Czy już wiesz, którą z nich wybierzesz? Dopasuj maść do swoich preferencji! W tym celu życzymy Ci udanych zakupów w naszym sklepie.

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !