Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Adiuwanty, kondycjonery

(38)
  W magazynie

  Już od 48,00 zł

  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie

  Już od 28,00 zł

  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie

  Już od 17,00 zł

  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie

  Już od 63,00 zł

  Brak w magazynie
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie
  • Popularny

  Już od 320,00 zł

  Brak w magazynie

  Już od 12,00 zł

  Brak w magazynie
  • Popularny

  Już od 246,50 zł

  Brak w magazynie

  Już od 73,00 zł

  Brak w magazynie

  Już od 27,50 zł

  Brak w magazynie
  Brak w magazynie

Adiuwanty - pozytywny wpływ na prawidłowy rozwój Twoich roślin

Każdy adiuwant to związki pochodzenia naturalnego bądź syntetycznego, które powszechnie stosuje się w rolnictwie. Zazwyczaj dodaje się je do danej substancji w celu jej uzupełnienia. Adiuwanty bardzo wspomagają działanie środków ochrony roślin, jednocześnie poprawiając ich skuteczność. Nasza oferta tych produktów jest bardzo bogata. Już teraz sprawdź ją i zdecyduj, który z adiuwantów będzie idealnym wsparciem rozwoju Twoich roślin.

Adiuwanty stale i powszechnie używa się w połączeniu z różnego rodzaju agrochemikaliami: herbicydami, insektycydami cz fungicydami. Produkty tego typu można wprowadzać do innego preparatu już na etapie produkcji albo bezpośrednio dodawać je do zbiornika opryskiwacza. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz adiuwanty do oprysków aktywujące lub modyfikujące.

Adiuwant - doskonały produkt, który da Twoim uprawom bardzo wiele korzyści

Nasze adiuwanty to produkty, które dają uprawom bardzo wiele korzyści. Przede wszystkim powodują znaczną poprawę każdego zabiegu chwastobójczego, zwłaszcza gdy warunki atmosferyczne mu nie sprzyjają. To sprawi, że Twoje rośliny będą o wiele lepiej rosły. W dodatku dzięki adiuwantowi masz możliwość redukcji dawki niektórych preparatów, nie tracąc przy tym skuteczności ich działania. A to może bardzo korzystnie wpłynąć na Twoje rośliny. Kolejną zaletą naszych adiuwantów jest także to, że znacznie obniżają negatywny wpływ środków chwastobójczych na środowisko naturalne, przez co Twoje uprawy będą o wiele bardziej ekologiczne.

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów adiuwantów. Adiuwanty silikonowe, olejowe czy adiuwanty do fungicydów to tylko przykładowe tego typu produkty dostępne w naszej szerokiej ofercie. Już teraz zdecyduj się na zakup naszych doskonałych adiuwantów i łatwo wesprzyj prawidłowy rozwój swoich roślin. Serdecznie zapraszamy Cię do tego zapraszamy. Dodatkowo informujemy, że przy większym zamówieniu naszych produktów masz możliwość negocjacji ceny. Skorzystaj z niej już teraz!

Adiuwanty, kondycjonery

Adiuwanty nazywane również wspomagaczami są to substancje powszechnie wykorzystywane w rolnictwie, których zadaniem jest zwiększenie skuteczności działania oraz ułatwienie stosowania agrochemikaliów, głównie środków ochrony roślin.

Adiuwanty - stosowanie i działanie

Adiuwanty wykorzystywane są z różnego rodzaju agrochemikaliami i znajdują zastosowanie w połączeniu m.in. z herbicydami, insektycydami, fungicydami. Adiuwanty mogą być wprowadzane do preparatu już na etapie produkcji lub dodawane do zbiornika opryskiwacza przez rolnika.
Ze względu na pełnione funkcje adiuwanty można podzielić na:
- adiuwanty aktywujące, które bezpośrednio lub pośrednio wpływają na właściwości biologiczne substancji czynnej,
- adiuwanty modyfikujące, które zmieniają właściwości cieczy opryskowej lub formy użytkowej preparatu.

Korzyści stosowania adiuwantów

Do najważniejszych korzyści stosowania herbicydów z adiuwantami należy:
- wzrost skuteczności chwastobójczej, zwłaszcza w sytuacji gdy warunki siedliskowe nie sprzyjają działaniu substancji czynnej,
- możliwość redukcji dawki niektórych preparatów bez utraty skuteczności działania,
- obniżenie kosztów zabiegu,
- ograniczenie negatywnego wpływu zabiegów chwastobójczych na środowisko naturalne.

Adiuwanty, kondycjonery - oferta

W naszym sklepie internetowym oferujemy najlepsze adiuwanty, kondycjonery. Nasza oferta zawiera szeroki wybór środków. Posiadamy długoletnie doświadczenie w sprzedaży i kontakty z wieloma producentami. Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną dla klientów indywidualnych. Istnieje również bardzo korzystna możliwość negocjacji cen przy większej ilości zamawianego towaru.

 

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !