Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Herbicydy totalne

(11)

  Już od 39,00 zł

  W magazynie

  Już od 29,00 zł

  Brak w magazynie

  Już od 22,50 zł

  Brak w magazynie
  • Popularny

  Już od 409,00 zł

  Brak w magazynie
  • Popularny

  Już od 69,00 zł

  Brak w magazynie

  Już od 17,51 zł

  Brak w magazynie

  Już od 36,00 zł

  Brak w magazynie

Herbicydy totalne - szybko i skutecznie wygraj walkę z chwastami

Herbicydy totalne są środkami ochrony roślin przeznaczonymi do usuwania wszelkiego rodzaju chwastów. Preparaty tego typu to najskuteczniejsza dostępna na rynku metoda do usuwania wszystkich chwastów. Posiadamy bogatą ofertę herbicydów totalnych. Sprawdź, który z nich będzie najbardziej odpowiedni do ochrony Twoich upraw.

Herbicyd totalny stosuje się często dolistnie, a sposób jego działania można określić jako systemiczny. Oznacza to, że środek zawsze wnika w głąb rośliny i zaczyna przemieszczać się wraz z jej sokami. Tą metodą herbicyd totalny trafia do każdej części chwastu, a nawet do jego elementów znajdujących się pod ziemią. Najczęściej wystarczy tylko jedna doba, aby zahamować wzrost oraz rozwój niepożądanej rośliny. W zależności od dobranego herbicydu z czasem następuje powolne obumieranie chwastów. Objawia się to ich więdnięciem oraz stopniowym żółknięciem.

Herbicyd totalny to doskonały sprzymierzeniec do walki z chwastami

Jeżeli chodzi o wybór herbicydów sklep oferuje ich bardzo bogatą ofertę. Herbicydy totalne są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż ręczne usuwanie chwastów. Jest tak, dlatego że nie ma ryzyka odbijania chwastów od pozostawionego korzenia.

Preparaty z naszej oferty usuwają całkowcie nawet bardzo uporczywe chwasty jedno- i dwuliścienne. Po ich zastosowaniu powój polny, perz właściwy czy przetacznik nie będą już zagrażać Twoim uprawom. Nasze herbicydy totalne są dostępne przeważnie w formie koncentratu, z którego można stworzyć skuteczny roztwór wodny. Szczegółowe stosowanie i dawkowanie zawarliśmy w opisie każdego z produktów.

Czy wybrałeś już jeden z naszych herbicydów totalnych, który wesprze Cię w prawidłowej pielęgnacji swoich upraw? Nie zwlekaj z zakupem. Jeżeli nie wiesz jaki herbicyd wybrać skontaktuj się z nami. Serdecznie Cię do tego zapraszamy!

Herbicydy totalne skuteczny sposób na chwasty

Środki chwastobójcze - herbicydy są to środki chemiczne, które służą do niszczenia chwastów, czyli roślin niepożądanych w uprawach i w ogrodach. Usunięcie chwastów przy wykorzystaniu środków chwastobójczych tworzy przestrzeń niezbędną do prawidłowego rozwoju i plonowania roślin uprawnych. Ze względu na zakres działania herbicydu wyróżniamy: herbicydy totalne inaczej nieselektywne - niszczące niemal wszystkie gatunki roślin oraz herbicydy selektywne - eliminujące określone gatunki chwastów, a zarazem bezpieczne dla niektórych roślin uprawnych.

Herbicydy totalne są bardzo skutecznym sposobem na chwasty, bo niszczą w odpowiedniej dawce nieomal wszystkie gatunki roślin. Często są stosowane na terenach nieużytkowanych rolniczo. W produkcji roślinnej herbicydy totalne stosowane są w taki sposób aby nie uszkodzić gatunków uprawnych np. pasowo lub przed wschodami rośliny uprawnej, o ile wykazują działanie tylko dolistne.

Herbicydy - oferta

W naszym sklepie internetowym oferujemy najlepsze środki chwastobójcze w kategoriach: herbicydy totalne, herbicydy na chwasty jednoliścienne, herbicydy na chwasty dwuliścienne.

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !