Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Herbicydy totalne

(6)

  Już od 16,50 zł 15,28 zł

  Brak na stanie

  Już od 16,50 zł 15,28 zł

  Rosate Clean 360 SL jest herbicydem, w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego stosowanym nalistnie, w uprawie pszenicy ozimej, jęczmienia ozimego, żyta ozimego, pszenżyta ozimego, pszenicy jarej, rzepaku ozimego, rzepaku jarego, na polach uprawnych po zbiorze roślin uprawnych (ścierniska) oraz w uprawie jabłoni, gruszy, śliwy i wiśni.
  Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancja czynna glifosat zaliczana jest do grupy G. Rosate Clean 360 SL stosowany jest przy użyciu samobieżnego lub ciągnikowego opryskiwacza polowego, sadowniczego i opryskiwacza ręcznego.

  Substancje czynne : glifosat w formie soli izopropyloaminowej - 360 g/l

  • Popularny

  Już od 59,00 zł 54,63 zł

  1 review
  W magazynie
  1 review

  Już od 59,00 zł 54,63 zł

  Roundup Flex 480 jest środkiem chwastobójczym w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (rocznych i wieloletnich) wiosną na polach przed siewem lub sadzeniem roślin uprawnych, po siewie, a przed wschodami cebuli oraz w uprawie jabłoni i czarnej porzeczki.

  Substancje czynne: glifosat - 480 g/l

  Już od 17,51 zł 16,21 zł

  Brak na stanie

  Już od 17,51 zł 16,21 zł

  Barclay Gallup Super 360 SL jest herbicydem jest herbicydem w formie koncentratu do
  sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, w uprawie pszenicy ozimej,
  jęczmienia ozimego i rzepaku ozimego, po zbiorze roślin uprawnych (ścierniska), w sadach
  jabłoniowych i na terenach nieużytkowanych rolniczo.

  Substancje czynne: glifosat w postaci soli izopropyloaminowej - 360 g/l

  • Popularny

  Już od 30,00 zł 27,78 zł

  W magazynie

  Już od 30,00 zł 27,78 zł

  Orkan 350 SL jest środkiem chwastobójczym, w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w sadach drzew ziarnkowych i pestkowych.

  Substancje czynne: MCPA - 90 g/l, glifosat - 260 g/l

  Już od 28,00 zł 25,93 zł

  Brak na stanie

  Już od 28,00 zł 25,93 zł

  Herbicyd nieselektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, występujący w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego. Pobierany jest poprzez zielone części roślin (liście, zielone pędy i nie zdrewniałą korę), a następnie przemieszcza się po całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.) powodując ich zamieranie.

  • Popularny

  Już od 52,00 zł 48,15 zł

  W magazynie

  Już od 52,00 zł 48,15 zł

  Roundup 360 Plus jest herbicydem dolistnym o działaniu systemicznym. Pobierany jest przez zielone części roślin (liście, zielone pędy i niezdrewniałą korę), a następnie przemieszcza się w całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.) powodując zahamowanie wzrostu i rozwoju w ciągu 1 doby, a następnie ich zamieranie.

Herbicydy totalne skuteczny sposób na chwasty

Środki chwastobójcze - herbicydy są to środki chemiczne, które służą do niszczenia chwastów, czyli roślin niepożądanych w uprawach i w ogrodach. Usunięcie chwastów przy wykorzystaniu środków chwastobójczych tworzy przestrzeń niezbędną do prawidłowego rozwoju i plonowania roślin uprawnych. Ze względu na zakres działania herbicydu wyróżniamy: herbicydy totalne inaczej nieselektywne - niszczące niemal wszystkie gatunki roślin oraz herbicydy selektywne - eliminujące określone gatunki chwastów, a zarazem bezpieczne dla niektórych roślin uprawnych.

Herbicydy totalne są bardzo skutecznym sposobem na chwasty, bo niszczą w odpowiedniej dawce nieomal wszystkie gatunki roślin. Często są stosowane na terenach nieużytkowanych rolniczo. W produkcji roślinnej herbicydy totalne stosowane są w taki sposób aby nie uszkodzić gatunków uprawnych np. pasowo lub przed wschodami rośliny uprawnej, o ile wykazują działanie tylko dolistne.

Herbicydy - oferta

W naszym sklepie internetowym oferujemy najlepsze środki chwastobójcze w kategoriach: herbicydy totalne, herbicydy na chwasty jednoliścienne, herbicydy na chwasty dwuliścienne.

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !