Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Środki Na Przędziorki - Akarycydy

(7)

  Już od 78,00 zł

  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie

  Już od 40,00 zł

  W magazynie

  Już od 132,00 zł

  W magazynie
  • Popularny

  Już od 230,00 zł

  W magazynie
  • Popularny
  Brak w magazynie

Akarycydy

Akarycydy, środki roztoczobójcze są to substancje chemiczne do zwalczania roztoczy, pajęczaków, które są szkodnikami roślin uprawnych. Akarycydy można podzielić na wiele grup. Są zróżnicowane pod względem zawartości substancji chemicznych oraz sposobu działania. Działanie akarycydów na roztocza może być powierzchniowe, kontaktowe lub żołądkowe. Warto stosować preparaty akarycydów z różnych grup chemicznych, aby ograniczyć możliwość uodpornienia się szkodników na dany akarycyd.

Akarycydy skutecznym sposobem na przędziorki

Przędziorki, roztocza są groźnymi szkodnikami, które stanowią poważny problem w uprawach.
Przędziorki żerują głównie na liściach. Wysysają ich sok komórkowy, w wyniku czego powstają liczne jasne plamki, które stopniowo łączą się ze sobą. Uszkodzone liście brązowieją, usychają i opadają. Konsekwencją żerowania przędziorków np. w uprawach sadowniczych może być ograniczenie wzrostu rośliny, zmniejszenie plonu, pogorszenie jakości owoców oraz zwiększenie wrażliwości rośliny na mróz i infekcje.
Skutecznym sposobem na przędziorki jest zastosowanie akarycydów, które między innymi dzięki działaniu kontaktowym i żołądkowym zwalczają wszystkie stadia rozwojowe przędziorków.

Akarycydy - oferta

W naszym sklepie internetowym oferujemy najlepsze środki na przędziorki. Nasza oferta zawiera akarycydy z przeznaczeniem na różne grupy roślin. Posiadamy długoletnie doświadczenie w sprzedaży i kontakty z wieloma producentami. Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną dla klientów indywidualnych. Istnieje również bardzo korzystna możliwość negocjacji cen przy większej ilości zamawianego towaru.

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !