Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Środki Na Przędziorki - Akarycydy

(7)

  Już od 82,00 zł

  W magazynie

  Już od 145,00 zł

  W magazynie

  Już od 135,00 zł

  W magazynie
  • Popularny

  Już od 279,00 zł

  W magazynie
  • Popularny
  Brak w magazynie

Akarycydy - doskonałe preparaty na przędziorki i roztocza

Akarycydy są substancjami chemicznymi do zwalczania roztoczy i pajęczaków, które szkodzą uprawom rolników. Działanie tych preparatów może być powierzchniowe, kontaktowe lub żołądkowe. Najlepiej jest stosować różne akarycydy. W ten sposób unikniesz uodpornienia się szkodników na dany środek roztoczobójczy. Jak najszybciej sprawdź ich doskonałe działanie!

Przędziorki żerują głównie na liściach. Łatwo i szybko wysysają ich sok komórkowy, w wyniku czego powstają liczne jasne plamki, które stopniowo łączą się ze sobą. Niemal zniszczone liście na początku brązowieją, później usychają i opadają. To ma bardzo poważne konsekwencje dla prawidłowego wzrostu roślin. Wówczas może zwiększyć się ich wrażliwość na mróz czy infekcje, przez co istnieje duże ryzyko otrzymania znacznie mniejszej ilości plonów. Wzrost roślin zwykle staje się mocno ograniczony.

Który akarycyd będzie najlepszy dla Twoich upraw?

Jeżeli szukasz dobrego sposobu, zastanawiając się co na przędziorki, nasza oferta jest bogata w różne dedykowane temu problemowi produkty. Działają na wiele rodzajów roślin. Zdecyduj się na takie akarycydy, które najbardziej odpowiadają Twoim preferencjom. Każdy nasz środek na przędziorki jest bardzo skuteczny i wydajny. W zależności od Twoich potrzeb posiadamy różne objętości preparatów w atrakcyjnych cenach. Warto z nich skorzystać już teraz.

Wszystkie nasze preparaty są całkowcie bezpieczne dla upraw. W żaden sposób ich nie uszkadzają, skupiając się jedynie na niwelowaniu szkodników. Warto zdecydować się na nie już teraz. W tym celu życzymy Ci udanych zakupów.

Akarycydy

Akarycydy, środki roztoczobójcze są to substancje chemiczne do zwalczania roztoczy, pajęczaków, które są szkodnikami roślin uprawnych. Akarycydy można podzielić na wiele grup. Są zróżnicowane pod względem zawartości substancji chemicznych oraz sposobu działania. Działanie akarycydów na roztocza może być powierzchniowe, kontaktowe lub żołądkowe. Warto stosować preparaty akarycydów z różnych grup chemicznych, aby ograniczyć możliwość uodpornienia się szkodników na dany akarycyd.

Akarycydy skutecznym sposobem na przędziorki

Przędziorki, roztocza są groźnymi szkodnikami, które stanowią poważny problem w uprawach.
Przędziorki żerują głównie na liściach. Wysysają ich sok komórkowy, w wyniku czego powstają liczne jasne plamki, które stopniowo łączą się ze sobą. Uszkodzone liście brązowieją, usychają i opadają. Konsekwencją żerowania przędziorków np. w uprawach sadowniczych może być ograniczenie wzrostu rośliny, zmniejszenie plonu, pogorszenie jakości owoców oraz zwiększenie wrażliwości rośliny na mróz i infekcje.
Skutecznym sposobem na przędziorki jest zastosowanie akarycydów, które między innymi dzięki działaniu kontaktowym i żołądkowym zwalczają wszystkie stadia rozwojowe przędziorków.

Akarycydy - oferta

W naszym sklepie internetowym oferujemy najlepsze środki na przędziorki. Nasza oferta zawiera akarycydy z przeznaczeniem na różne grupy roślin. Posiadamy długoletnie doświadczenie w sprzedaży i kontakty z wieloma producentami. Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną dla klientów indywidualnych. Istnieje również bardzo korzystna możliwość negocjacji cen przy większej ilości zamawianego towaru.

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !