Pracujemy w godzinach:  7:30 -17:00

Środki Na Przędziorki - Akarycydy

(5)

  Już od 41,00 zł 37,96 zł

  W magazynie

  Już od 41,00 zł 37,96 zł

  Safran 018 EC jest środkiem owadobójczym i przędziorkobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania owadów szkodliwych w uprawie gruszy, truskawki, maliny, jeżyny, oberżyny, ogórka, papryki, pomidora, chryzantemy i róży.

  Substancje czynne: abamektyna – 18 g/l

  • Popularny

  Już od 132,00 zł 122,22 zł

  Brak na stanie

  Już od 132,00 zł 122,22 zł

  Magus 200 SC to środek przędziorkobójczy w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą. Środek o działaniu kontaktowym, przeznaczony do zwalczania przędziorków w roślinach ozdobnych.

  Substancje czynne: fenazachina - 200 g/l

  Już od 117,00 zł 108,33 zł

  Brak na stanie

  Już od 117,00 zł 108,33 zł

  Akarol 770 EC jest insektycydem i akarycydem w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej do
  stosowania w uprawie jabłoni, śliwy, świerka, modrzewia i cisa. Na roślinie działa powierzchniowo. Na
  szkodniki działa kontaktowo w sposób mechaniczny: środek tworzy na powierzchni ciała szkodnika szczelny
  film blokując procesy oddychania (wymiany gazowej).

  Substancje czynne: olej parafinowy – 770 g w 1 litrze środka

  • Popularny

  Już od 247,00 zł 228,70 zł

  W magazynie

  Już od 247,00 zł 228,70 zł

  Kanemite 150 SC jest akarycydem przeznaczonym do zwalczania wszystkich stadiów rozwojowych przędziorka owocowca i chmielowca w uprawach jabłoni, śliw, czereśni, wiśni, malin, jeżyn i truskawek, a także chmielu. Sprawdza się również w walce z przędziorkami w uprawach pomidorów, ogórków, cukinii i oberżyny pod osłonami. Zwalcza także przędziorki w uprawach roślin ozdobnych w gruncie i pod osłonami oraz w szkółkach drzew leśnych i iglastych. Na roślinie działa powierzchniowo, a na przędziorka kontaktowo. 

  Substancja czynna: acekwinocyl – 164 g/l (15,77 %).

  • Popularny
  445,01 zł 412,05 zł
  Brak na stanie
  445,01 zł 412,05 zł

  Koromite 10 EC jest akarycydem w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej.

  Substancja czynna działa na system nerwowy roztoczy, powodując ich paraliż. Zwalcza wszystkie stadia rozwojowe roztoczy. Środek ma działanie kontaktowe i żołądkowe. Na roślinie działa powierzchniowo i wgłębnie.

   

  Substancje czynne : milbemektyna - 9,3 g/l

Akarycydy

Akarycydy, środki roztoczobójcze są to substancje chemiczne do zwalczania roztoczy, pajęczaków, które są szkodnikami roślin uprawnych. Akarycydy można podzielić na wiele grup. Są zróżnicowane pod względem zawartości substancji chemicznych oraz sposobu działania. Działanie akarycydów na roztocza może być powierzchniowe, kontaktowe lub żołądkowe. Warto stosować preparaty akarycydów z różnych grup chemicznych, aby ograniczyć możliwość uodpornienia się szkodników na dany akarycyd.

Akarycydy skutecznym sposobem na przędziorki

Przędziorki, roztocza są groźnymi szkodnikami, które stanowią poważny problem w uprawach.
Przędziorki żerują głównie na liściach. Wysysają ich sok komórkowy, w wyniku czego powstają liczne jasne plamki, które stopniowo łączą się ze sobą. Uszkodzone liście brązowieją, usychają i opadają. Konsekwencją żerowania przędziorków np. w uprawach sadowniczych może być ograniczenie wzrostu rośliny, zmniejszenie plonu, pogorszenie jakości owoców oraz zwiększenie wrażliwości rośliny na mróz i infekcje.
Skutecznym sposobem na przędziorki jest zastosowanie akarycydów, które między innymi dzięki działaniu kontaktowym i żołądkowym zwalczają wszystkie stadia rozwojowe przędziorków.

Akarycydy - oferta

W naszym sklepie internetowym oferujemy najlepsze środki na przędziorki. Nasza oferta zawiera akarycydy z przeznaczeniem na różne grupy roślin. Posiadamy długoletnie doświadczenie w sprzedaży i kontakty z wieloma producentami. Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną dla klientów indywidualnych. Istnieje również bardzo korzystna możliwość negocjacji cen przy większej ilości zamawianego towaru.

Dlaczego zakupy u nas ?

Tradycja, solidność i kompetencja !